ZRUŠENO - Dny umění nevidomých - vokální trio MAKABARA

Festival Dny umění nevidomých na Moravě je víceoborový festival zrakově postižených profesionálních umělců a souborů, jejichž součástí jsou nevidomí a slabozrací členové. Koná se každoročně již od roku 1995 ve vybraných městech především střední a severní Moravy a Slezska.
Hlavním organizátorem je Sjednocená organizace nevidomých a slabozrakých ČR,  zapsaný spolek (SONS ČR, z. s.), ve spolupráci s krajskými a městskými úřady v příslušných místech, kulturními a školskými zařízeními, místními odbočkami SONS ČR a dalšími subjekty.

Cílem festivalu je představit nejširší veřejnosti nadané zrakově postižené umělce a přesvědčit ji tak o tom, že nevidomý či slabozraký člověk má pouze ztížené zrakové možnosti, ale jinak je zcela schopen být nedílnou součástí společnosti.

Jedná se o výstavy, hudební nebo slovesně dramatická umělecká vystoupení nevidomých či těžce zrakově postižených umělců v různých oblastech umění. Jedná se o prestižní akci nadregionálního významu.

Z důvodu nemoci jedné z účinkujících je koncert zrušen.
Omlouváme se způsobené komplikace!

Zobrazit celou fotogalerii

Omezení otevírací doby: v úterý 13.8.2019 >>>