Podpořte finančně Muzeum Bible

Milí přátelé, Muzeum Bible se na Vás obrací se žádostí o finanční podporu celého projektu.
Podpořte Muzeum Bible a jeho vybrané projekty jakoukoliv finanční částkou. Finanční prostředky jsou určeny na rekonstrukci budovy Muzea Bible a také na vybrané evangelizační projekty, primárně zaměřené pro Českou republiku a Slovensko.

Muzeum Bible je neziskový projekt, na kterém se podílí řada dobrovolníků. Jsme rádi za jejich skvělou spolupráci. Nicméně i Muzeum Bible na svůj provoz a případný další rozvoj potřebuje finanční prostředky. Vážíme si jakékoliv podpory, proto budeme rádi, pokud se i Vy rozhodnete tento projekt finančně podpořit...

Jak podpořit Muzeum Bible

Muzeum Bible a jeho projekty můžete podpořit několika formami, které Vám nejlépe vyhovují. Jsme vděční za jakoukoliv podporu projektu Světového Muzea a Knihovny Bible. Ať Vám Pán Bůh bohatě Vaše dary požehná! Zvolte tedy nejvýhodnější variantu Vaší podpory:

Na co jsou finanční prostředky určeny?

Finanční prostředky budou určeny na konkrétní formy podpory. Nyní bychom potřebovali dát dohromady částku cca 2 mil. korun. Především se jedná o tyto oblasti:

• následky silného větru - poničená střecha

• další oprava budovy starého kláštera ve kterém sídlí Muzeum Bible

• příprava nové expozice - Bible očima dětí

• vybrané evangelizační projekty se zaměřením na Česko, Slovensko a Polsko

• běžné provozní výdaje

Děkujeme za Vaší případnou jednorázovou nebo pravidelnou podporu v jakékoliv výši!

V případě jakýchkoliv dotazů jsme Vám plně k dispozici.

Page generated in 2.1924 seconds.