Benefiční koncert v jablunkovském muzeu Bible

Benefiční koncert v jablunkovském muzeu Bible

V neděli 25. listopadu 2018 se nevšední prostory Světového muzea a knihovny Bible v Jablunkově na chvíli stanou koncertním sálem. V 16 hodin zde totiž vystoupí písničkář Pavel Kantor z Třince, který se formou benefičního koncertu rozhodl přispět na dobrou věc. 
Pavel Kantor zpívá písně, které si většinou sám skládá a textuje. Jsou silně ovlivněny jeho životním stylem, jeho vztahem k přírodě a jeho aktivním křesťanstvím. Žánrově se pohybuje na pomezí folku, který je kořeněn výlety do oblastí folkrocku, popu, blues a snad i šansonu. Jeho specialitou jsou tzv. “zoologické písničky” pro děti.

 

Pomoc pro potřebné rodiny a děti na jablunkovsku

Dobrovolné vstupné bude určeno na projekt sociální pomoci na Jablunkovsku. Výtěžek z předcházejících benefičních koncertů byl zacílen na potřebné rodiny v okolí. Jednalo se o pomoc konkrétním dětem, například při úhradě zdravotních pomůcek, oblečení, zájmových kroužků, školních potřeb nebo obědů ve škole. 

Koncert pořádá sbor Církve adventistů sedmého dne v Návsí ve spolupráci s odborem sociálních věcí a zdravotnictví MěÚ Jablunkov a se společností ADRA o.p.s.

Fotogalerie

Výběr jazyka

Otevírací doba a vstupné

Máme otevřeno: navštivte nás >>>

Dospělí: 60,- Kč
Děti (do 10 let): zdarma
Děti (10-15 let), senioři, ZTP: 40,- Kč
Rodinné (2 dospělí, 3 děti): 140,- Kč
Vstupné pro skupiny: více >>>

Nabídka modliteb

Žádost o modlitby

Rádi Vám pomůžeme ve Vaší nelehké situaci, budeme se za Vás modlit!
Napište nám, co Vás trápí >>>

Facebook

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:
Page generated in 2.2116 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál