Benefiční koncert ministra zemědělství

Zveme Vás na hudební díla od baroka po současnosti

Benefiční koncert ministra zemědělství

Záznam benefičního konertu na podporu pořízení nájezdové plošiny k vozu pro převoz seniorů, který proběhl v neděli 23. dubna 2017 od 18.30 hodin v kostele Božího Těla v Jablunkově.

Účinkuje ministr zemědělství Marian Jurečka a jeho hosté. Můžete se těšit na nádherná hudební díla od baroka po současnost. Akce se koná pod záštitou města Jablunkova a poslankyně PČR paní Pavly Golasowské. Benefici bylo možné sledovat také on-line na BibleTV a MuzeumBible.cz.

Výtěžek z benefičního koncertu bude použit na nákup nájezdové plošiny k vozu pro převoz seniorů, kterou by rádi pořídili v Domově Sv. Alžběty v Jablunkově.

Podpořte i Vy práci sestřiček v Domově Sv. Alžběty

Rádi bychom, za Muzeum Bible, požádali i Vás o podporu práce Domova Sv. Alžběty. Sestřičky dělají opravdu velmi dobrou práci a s láskou pečují o starší a potřebné. Podpořte je i Vy!

Děkujeme všem, kteří se podíleli na přípravě tohoto programu. Speciální poděkování patří firmě HoralNET za bezplatné zajištění internetového připojení a samozřejmě všem, kteří se podílejí na přípravě celého programu.

Videa

Neděle: 11-15 hodin