Muzeum Bible v Jablunkově

Muzeum Bible v Jablunkově

Navštivte stálou expozici Muzea Bible v nejvýchodnějším městě České republiky. Přijeďte se podívat do Jablunkova a poznejte nádherný region na pomezí České republiky, Slovenska a Polska.

Ve Starém klášteře je nyní k vidění bezmála 500 exponátů od poloviny 16. století do současnosti. Více informací o samotné expozici naleznete na www.MuzeumBible.cz/expozice.

 

Navštivte nás jednotlivě nebo jako skupina

  • Muzeum Bible můžete navštívit kdykoliv jako jednotlivci nebo skupina - v rámci otevíracích hodin Muzea Bible. Z důvodu probíhající rekonstrukce doporučujeme, abyste se před Vaší návštěvou informovali o aktuální otevírací době.

  • objevte krásy okolí - navštivte region na více dní a poznejte i další zajímavosti a krásy Jablunkova a okolí. Můžete navštívit mnoho zajímavých míst v nejbližším okolí na české, slovenské nebo polské straně...

Program pro jednotlivce i skupiny

  • pro jednotlivce je připraven individuální program - zejména pak osobní provedení celou sbírkou. Rádi Vám v klidu přiblížíme zajímavosti k vybraným exponátům. Délka prohlídky cca 1 - 2 hodiny.

  • program pro skupiny - pro skupiny je pak připravena přednáška o Muzeu Bible, objektu Starého kláštera a také samotné expozici. Samozřejmě i skupinám doporučujeme návštěvu zajímavých míst v okolí Muzea Bible...

 

Kontakt

Máte-li jakékoliv dotazy, neváhejte se na nás kdykoliv obrátit.

 

 

 

Fotogalerie

Výběr jazyka

Otevírací doba a vstupné

Dospělí: 60,- Kč
Děti (do 10 let): zdarma
Děti (10-15 let), senioři, ZTP: 40,- Kč
Rodinné (2 dospělí, 3 děti): 140,- Kč
Vstupné pro skupiny: více >>>

Nabídka modliteb

Žádost o modlitby

Rádi Vám pomůžeme ve Vaší nelehké situaci, budeme se za Vás modlit!
Napište nám, co Vás trápí >>>

Facebook

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:
Page generated in 2.1822 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál