Benefiční koncert v jablunkovském muzeu Bible

V neděli 24. listopadu 2019 se nevšední prostory Světového muzea a knihovny Bible v Jablunkově na chvíli stanou koncertním sálem. V 16 hodin zde totiž vystoupí křesťanská skupina Qartet z Vojkovic, která se formou benefičního koncertu rozhodla přispět na dobrou věc.

Sociální pomoc dětem na Jablunkovsku

Dobrovolné vstupné bude určeno na projekt sociální pomoci na Jablunkovsku. Výtěžek z předcházejících benefičních koncertů byl zacílen na potřebné rodiny v našem okolí. Jednalo se o pomoc konkrétním dětem, například při úhradě zdravotních pomůcek, oblečení, zájmových kroužků, školních potřeb nebo obědů ve škole.

Koncert pořádá sbor Církve adventistů sedmého dne v Návsí ve spolupráci s odborem sociálních věcí a zdravotnictví MěÚ Jablunkov a se společností ADRA o.p.s.

Máme otevřeno: navštivte nás >>>