Benefiční koncert v jablunkovském muzeu Bible

Benefiční koncert v jablunkovském muzeu Bible

V neděli 26. listopadu 2017 se nevšední prostory Světového muzea a knihovny Bible v Jablunkově na chvíli stanou koncertním sálem. V 16.00 hodin zde totiž vystoupí regionální křesťanská skupina PianoForte, která se touto formou benefičního koncertu rozhodla přispět na dobrou věc.

Členové PianoForte spolu hrají již několik let a najdeme mezi nimi jak nadšené amatéry, tak také budoucí profesionály, kteří se na svou dráhu připravují na různých hudebních školách. Příjemný poslech zajišťuje také použití více druhů doprovodných nástrojů – od kytary, klavíru nebo flétny až po několikery housle.

 

Výtěžek pomůže dětem na jablunkovsku

Dobrovolné vstupné bude určeno na projekt sociální pomoci na Jablunkovsku. Výtěžek z předcházejících benefičních koncertů byl zacílen na potřebné rodiny v okolí. Jednalo se o pomoc konkrétním dětem, například při úhradě oblečení, zájmových kroužků, školních pomůcek nebo obědů ve škole.

Koncert pořádá sbor Církve adventistů sedmého dne v Návsí ve spolupráci s odborem sociálních věcí a zdravotnictví MěÚ Jablunkov a se společností ADRA o.p.s.

Výběr jazyka

Otevírací doba a vstupné

Omezení otevírací doby: v úterý 13.8.2019 >>>

Dospělí: 60,- Kč
Děti (do 10 let): zdarma
Děti (10-15 let), senioři, ZTP: 40,- Kč
Rodinné (2 dospělí, 3 děti): 140,- Kč
Vstupné pro skupiny: více >>>

Nabídka modliteb

Žádost o modlitby

Rádi Vám pomůžeme ve Vaší nelehké situaci, budeme se za Vás modlit!
Napište nám, co Vás trápí >>>

Facebook

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:
Page generated in 2.1255 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál