Okolí kláštera se mění

Okolí Starého kláštera v Jablunkově se postupně mění. Díky obrovské snaze vedení města Jablunkova, Muzea Bible, Povodí Odry a další institucí a jednotlivců se postupně mění také okolí Starého kláštera v Jablunkově, ve kterém sídlí Muzeum Bible.

Jsme rádi, že i přes nedávné silné mrazy se pokračuje v čištění koryta řeky Olše, které leží v těsné blízkosti Muzea. Díky těmto pracem je okolí kláštera opět výrazně pěknější. Přicházející jaro ke všemu nepochybně přispěje ještě více.

Prohlédněte si fotografie původního stavu, rekonstrukce a současného stavu.

Těšíme se na Vaší návštěvu v Jablunkově :-)