Muzeum Bible a region prezentováno v USA

Muzeum Bible a celý region byl prezentován na jedné z nejvýznamnějších křesťanských akcí v USA, která proběhla ve dnech 2.-5. srpna 2017 v texaském Houstunu. Jsme rádi, že jsme mohli svou návštěvou této významné akce přispět k propagaci Světového Muzea Bible v Jablunkově a celého regionu mezi křesťany z mnoha zemí světa. Mezinárodní setkání křesťanských manažerů a podnikatelů se zúčasnilo bezmála 4 000 osob z mnoha zemí světa.

Pozvání do České republiky

V rámci našeho stánku jsme podpořili Muzeum Bible, jeho činnost, vize a samozřejmě další plány. Ohlasy byly velmi pozitivní a mnozí návštěvníci byli pozvání nejen k návštěvě Muzea Bible, ale také celého regionu.

Bible pro kovboje nebo pro kmen Cherokee

Nově jsme také získali dvě unikátní Bible pro kovboje. V nejbližších dnech obdržíme také Bibli pro známý indiánský kmen Cherokee. Díky návštěvě texasu se sbírka Muzea rozšířila o další zajímavosti, na které se budou moci návštěvníci těšit v nejbližších dnech...

Zavřeno - 30.9.-8.10. 2018
Stavební úpravy