Havárie vody

Praskla voda. V problematických částech kláštera, v místě původních bytů, praskla voda. Letošní zima byla náročná a vše se projevuje na stavu některých částí objektu.

I to je jeden z důvodů, proč je nutné v co nejkratší době rozhodnout co s klášterem a potažmo Muzem Bible v Jablunkově dále. Bude objekt rekonstruovat postupně měsco nebo Muzeum Bible, případně kdokoliv jiný?

Jsme rádi, za konstruktivní diskuzi a rozumné návrhy drtivé většiny radních a zastupitelů. Velmi si vážíme i seriózního přístupu vedení jablunkovské radnice. Věříme, že tuto otázku rozhodnou zastupitelé v co nejkratší době...