Návštěva paní poslankyně Golasowské

Ve čtvrtek 11. srpna 2016 jsme v Muzeuu Bible v Jablunkově přivítali paní poslankyni Pavlu Golasowskou, pana Jiřího Hamroziho (starostu Jablunkova) a také pana Stanislava Jakuse (místostarostu města). Děkujeme za milé setkání...

V neděli 14. sprna 2016 jsme přivítali také místopředsedu poslanecké sněmovny parlamentu České republiky Jana Bartoška, za doprovodu paní poslankyně Pavly Golasowské a dalších hostů.

Jsme rádi, že Muzeum Biblí v Jablunkově navštěvují lidé ze všech koutů České republiky i ze zahraničí. Pokud jste zatím nebyli, přijeďte se podívat také :-)