Benefiční koncert v jablunkovském muzeu Bible

V neděli 26. listopadu 2017 se nevšední prostory Světového muzea a knihovny Bible v Jablunkově na chvíli stanou koncertním sálem. V 16.00 hodin zde totiž vystoupí regionální křesťanská skupina PianoForte, která se touto formou benefičního koncertu rozhodla přispět na dobrou věc.

Členové PianoForte spolu hrají již několik let a najdeme mezi nimi jak nadšené amatéry, tak také budoucí profesionály, kteří se na svou dráhu připravují na různých hudebních školách. Příjemný poslech zajišťuje také použití více druhů doprovodných nástrojů – od kytary, klavíru nebo flétny až po několikery housle.

Výtěžek pomůže dětem na jablunkovsku

Dobrovolné vstupné bude určeno na projekt sociální pomoci na Jablunkovsku. Výtěžek z předcházejících benefičních koncertů byl zacílen na potřebné rodiny v okolí. Jednalo se o pomoc konkrétním dětem, například při úhradě oblečení, zájmových kroužků, školních pomůcek nebo obědů ve škole.

Koncert pořádá sbor Církve adventistů sedmého dne v Návsí ve spolupráci s odborem sociálních věcí a zdravotnictví MěÚ Jablunkov a se společností ADRA o.p.s.