Kde sídlíme?

Kde sídlíme?

První expozice s názvem Bible - Kniha knih je již k vidění ve Starém Klášteře v Jablunkově. Další expozice se postupně připravují. Část sbírky můžete ovšem vidět v rámci unikátní putovní výstavy BIBLE VČERA, DNES a ZÍTRA, která postupně navštěvuje celou Českou a Slovenskou republiku.

Postupně pracujeme na tom, aby bylo možné jednotlivé expozice umístit do vhodných míst v České republice, na Slovensku a v Polsku. V budoucnu bychom rádi vybrané expozice umístili i do dalších zemí celého světa.

 

Česká republika, Slovensko a Polsko

Celý projekt Světového Muzea a Knihovny Bible je velmi rozsáhlý a rozložen do několika etap. Proto bude Světovém Muzeum a Knihovna Bible umístěno v několika lokalitách v České republice, na Slovensku a také v Polsku. V současnosti probíhají jednání o hlavních lokalitách - zejména na severní Moravě, na severozápadním Slovensku a v jížním Polsku.

O umístění jednotlivých expozici Vás budeme průběžně informovat. Část první expozice byla otevřena již na konci roku 2015 v České republice!

 

Pomozte nám s realizací projektu Muzea a Knihovny!

Proto Vás prosíme o pomoc, zejména finanční, při realizaci tohoto záměru. Máte-li také tipy na zajímavé lokality, kde bychom mohli umístit vybrané expozice, budeme rádi za podrobnější informace...

 

Fotogalerie

Výběr jazyka

Podpořte Muzeum Bible

Děkujeme za Vaší podporu!


Číslo účtu: 2800793837 / 2010

Otevírací doba a vstupné

Z důvodů probíhající rekonstrukce Muzea Bible může dojít k dočasnému omezení otevírací doby: více >>>

Z důvodu extrémních přívalových dešťů a souvisejícího vytopení muzea bude muzeum zavřeno minimálně do 1.7.2018: více >>>

Dospělí: 60,- Kč
Děti (do 10 let): zdarma
Děti (10-15 let), senioři, ZTP: 40,- Kč
Rodinné (2 dospělí, 3 děti): 140,- Kč
Vstupné pro skupiny: více >>>

Nabídka modliteb

Žádost o modlitby

Rádi Vám pomůžeme ve Vaší nelehké situaci, budeme se za Vás modlit!
Napište nám, co Vás trápí >>>

Facebook

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:
Page generated in 1.4219 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál